Een frisse geur in je auto maakt iedere rit net wat fijner! Met de Atelier Rebul Istanbul Bosphorus Autoparfum haal je de frisse sfeer van de Bosphorus naar je auto. De geur combineert zeezout en dauwdruppels met zachte bloemige tonen van Turkse roos en freesia. Cederhout en blauwe den geven de geur een houtachtig karakter. Een heerlijke combinatie die fris aanvoelt, zonder te overheersen.
Het autoparfum is makkelijk in gebruik. Spray één of twee keer in je auto en geniet van de frisse geur. Je kunt ook voorzichtig richting de automatten sprayen, zodat de geur langer blijft hangen. Vermijd direct contact met leren en kunststof oppervlakken en spray niet te dicht op de bekleding om vlekken te voorkomen.
Dankzij het compacte flesje van 25 ml berg je het parfum gemakkelijk op in je auto. Ideaal om je auto tussendoor even op te frissen. Ook een leuk cadeautje voor iemand die gek is op de Istanbul Bosphorus-collectie!
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.