Soms zit de schoonheid juist in de eenvoud. In het koffietafelboek Axel Vervoordt Wabi Inspirations ontdek je hoe de Belgische interieurontwerper Axel Vervoordt de Japanse Wabi-filosofie vertaalt naar bijzondere interieurs. Denk aan natuurlijke materialen, rustige kleuren en ruimtes waarin niet alles perfect hoeft te zijn om mooi te zijn.
Met de sfeervolle fotografie van Laziz Hamani kijk je binnen in interieurs waar rust en karakter samenkomen. Van de bijzondere texturen tot de zorgvuldig gekozen meubels en accessoires, ieder detail laat zien hoe mooi eenvoud kan zijn. Een heerlijk boek om inspiratie uit te halen voor je eigen interieur.
Ook als woonaccessoire is dit boek een mooie toevoeging. De grijze hardcover en rustige uitstraling passen prachtig op een salontafel, in een open kast of op een stapel met andere favoriete koffietafelboeken.
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.